fbpx
kineziterapeutas Marius Janulis

Marius

Autorius

Sveiki,

Esu kineziterapeutas Marius Janulis, man 32 metai.

Išsilavinimas: 2011 metais baigiau LSMU (Lietuvos Sveikatos mokslų Universiteto) kineziterapijos bakalauro studijas. 2013 metais LSMU baigiau Fizinės medicinos ir reabilitacijos Magistro studijas.

Darbo patirtis: Kineziterapeutu dirbu nuo 2011 metų, šiuo metu turiu 10 metų kineziterapeuto darbo patirtį. Šiuo metu dirbu Vilniaus Karoliniškių poliklinikoje.

Nuo manęs: Myliu kineziterapiją, patinka padėti žmonėms. Ypač iš kineziterapijos pusės patinka matyti savo darbo rezultatą – kai klientui reabilitacijos priemonėmis sugrąžinamos judėjimo galimybės ir jis pilnai gali grįžti į įprastą gyvenimą.

 

Portalo istorija: 2016 metais sukūriau projektą www.sveikas-stiprus.lt. Portalo pagalba dalinausi kineziterapijos programomis PDF formatu. Tai buvo pirmasis saldus prisilietimas prie verslo. Projektas buvo sėkmingas, žmonės domėjosi, pirko PDF programas. Netgi turėjau pasiūlymą parduoti portalą, bet tą daryti atsisakiau, nes į projektą buvau įdėjęs visą save, jis man buvo labai brangus.

Laikas ėjo, PDF programų poreikis mažėjo. Kirbėjo mintis daryti kineziterapijos programas video formatu, nes mačiau, kad įdėjus į portalą keletą video, vėl atsirado susidomėjimas. Tad gero pažįstamo pamotyvuotas pradėjau filmuoti kineziterapijos pratimus. Turėjau viziją būtent tokio portalo, kokį matote dabar. Esu labai dėkingas Martai, kuri kantriai stovėjo priešais kamerą. Iš dalies esu perfekcionistas, todėl ir video kineziterapijos programas, ir portalą www.kineziterapijosprogramos.lt, todėl truputį užtruko startuoti. Bet dabar esu labai patenkintas ir džiaugiuosi, kad galiu Jums pasiūlyti kokybiškas ir šiuolaikiškas paslaugas.

Other Members